Bestsellery
Eucalyptus Mint Średni słój - 2 knoty
Eucalyptus Mint Średni słój - 2 knoty
105,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bitdefender - Dobry Zakup

Promocja Bitdefender Antywirus!!!

  1. PROMOCJA - Mobile Security dla iOS za darmo do czasu odwołania promocji.
  2. PROMOCJA - Antywirus Plus 2019 - nowa licencja w cenie kontynuacji
  3. PROMOCJA - Internet Security 2019 - nowa licencja w cenie kontynuacji

Promocja nie obejmuje kontynuacji licencji.

Promocja trwa do 30.04.2019 r.

 

BITDEFENDER - Najlepsza ochrona - Najlepsza wydajność

Bitdefender to nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie.

W sytuacjach zagrożenia kluczowe jest zaufanie.
Dlatego nieustannie dbamy o Twoje bezpieczeństwo, zwalczając ransomware, phishing, spyware i wszelkie inne zagrożenia online.
Oferujemy najlepsze na świecie rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa. Korzystamy z uczenia maszynowego najlepiej w całej branży. Tworzymy technologie, które skutecznie ochronią Cię przed atakami.
Można nam zaufać.

Zapobieganie Zagrożeniom Sieci. Nowa, adaptacyjna warstwa ochrony oparta na sieci zapobiega wykorzystywaniu luk w systemie, wykrywa i blokuje próby brute-force, chroni przed atakami botnet oraz zapobiega wysyłaniu poufnych informacji w niezaszyfrowanych formularzach.

Naprawa Ransomwae. Nowa funkcja Naprawy Ransomware działa jako warstwa naprawcza, która zapewnia ochronę danych, takich jak dokumenty, zdjęcia, filmy wideo czy muzyka przed atakami typu ransomware. W połączeniu z modułem Zaawansowanej Ochrony przed Zagrożeniami chroni najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem, dzięki czemu możesz przestać martwić się utratą danych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl