Bestsellery
Friends (How You Doin'?) - wycieraczka
Friends (How You Doin'?) - wycieraczka
93,19 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

BitDefender Internet Security 2019 (ochrona dla urządzeń z systemem Windows) - PROMOCJA - 20 % rabatu do końca marca 2019 r.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 121,77 zł 121.77
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

BitDefender Internet Security 2019 (ochrona dla urządzeń z systemem Windows)

PROMOCJA - 20% rabatu - do 31.03.2019 przy zakupie nowej licencji.

Realizacja kuponu - Przy realizacji zamówienia należy wpisać kod BIT

  • Najlepsza ochrona systemu Windows przed zagrożeniami
  • Bezkonkurencyjne wykrywanie zagrożeń cybernetycznych
  • Większa prywatność z Ochroną Kamery Internetowej NOWOŚĆ
  • Wielowarstwowa ochrona zabezpiecza Twoje plikiZapobiega nieautoryzowanym zmianom w Twoich najważniejszych plikach

Nagradzany za najlepszą wykrywalność.
5 LAT Z RZĘDU!

W naszych laboratoriach pracujemy nad najbardziej zaawansowanymi na świecie technologiami, aby dostarczyć naszym użytkownikom najlepszą ochronę antywirusową, dzięki czemu zdobywamy najwyższe wyniki w testach przeprowadzonych przez ekspertów.

Bitdefender to nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie.

          

Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware

Bitdefender Internet Security 2018 zapewnia wielowarstwową ochronę przed ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroniąc najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Dzięki Bitdefender Internet Security 2018 możesz przestać martwić się utratą danych i pieniędzy, i zacząć cieszyć się życiem oraz swoimi urządzeniami.

Zaawansowana ochrona dla systemu Windows

Bitdefender Internet Security 2019 zapewnia pełną ochronę systemu Windows

Ochrona

- Pełna ochrona danych
- Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami - NOWOŚĆ
- Anty-Phishing
- Anty-Fraud
- Bezpieczne przeglądanie
- Tryb ratunkowy
- Wielowarstwowa ochrona przeciw Ran-somware - ULEPSZONA

Wydajność

- Bitdefender Autopilot ™
- Bitdefender Photon ™
- Tryb oszczędzania baterii
- Integracja z chmurą
- Tryby gry, filmu i pracy

Prywatność

- Ochrona Kamery Internetowej - NOWOŚĆ
- Bezpieczna Bankowość Online
- Asystent rodzica - ULEPSZONY
- Niszczarka plików - ULEPSZONA
- Ochrona na portalach społecznościowych
- Zapora prywatności - ULEPSZONA
- Skanowanie luk - ULEPSZONY
- Menadżer Haseł - ULEPSZONY

Poznaj wyjątkowe funkcjonalności

Ochrona

Pełna Ochrona Danych
Pełna kontrola dzięki najbardziej wydajnej ochronie antywirusowej.
Bitdefender Internet Security 2019 zwalcza wszystkie zagrożenia - wirusy, robaki, trojany, ransomware, exploity zero-day, rootkity i spyware. Twoje dane i Twoja prywatność są w dobrych rękach.

Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami – NOWOŚĆ
Bitdefender Internet Security 2019 wykorzystuje innowacyjną technikę wykrywania behawioralnego, aby uważnie monitorować uruchomione aplikacje. Po wykryciu podejrzanych aktywności natychmiast reaguje, zapobiegając infekcjom.

Ochrona Kamery Internetowej- NOWOŚĆ
Chroń swoją prywatność i zapobiegaj włamaniom do Twojej kamery internetowej. Ochrona Kamery Internetowej informuje Cię, gdy aplikacje starają się uzyskać dostęp do kamery internetowej i pozwala Ci zablokować nieupoważniony dostęp.

Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware – ULEPSZONE
Możesz umieścić poufne dokumenty pod wieloma warstwami ochrony, dzięki czemu będą zabezpieczone przed złośliwymi programami szyfrującymi, które wymagają okupu za odzyskanie osobistych plików.

Anti-Phishing
Bitdefender Internet Security 2019 sprawdza i blokuje strony, które podszywają się pod oryginalne po to, aby ukraść Twoje dane finansowe takie jak: hasła czy numery kart kredytowych.

Anti-Fraud
Nasz zaawansowany system filtrowania ostrzega Cię, gdy odwiedzasz strony, które mogą próbować Cię oszukać, takie jak kasyna, strony pornograficzne, propozycje pożyczek pieniężnych itp.

Bezpieczne Pliki – NOWOŚĆ
Z Bezpiecznymi Plikami Bitdefender możesz zapobiegać nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach. Wystarczy, że dodasz foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie je chronił przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, którym naprawdę ufasz będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych Plików.

Bezpieczne Przeglądanie
Zanim klikniesz link, dowiedz się, czy Twoje wyniki wyszukiwania są bezpieczne. Bitdefender Total Security 2019 blokuje znane niebezpieczne połączenia.

Tryb Ratunkowy
Niektóre zaawansowane wirusy, takie jak rootkity, muszą być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykrywa tego typu zagrożenia, restartuje komputer w trybie ratunkowym, w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu.

Wydajność

Bitdefender Autopilot™
Raz włączony Autopilot będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo w wirtualnym świecie. Podejmie za Ciebie najlepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Już nie musisz przejmować się męczącymi oknami dialogowym czy wyskakującymi informacjami. Zapomnij o ustawieniach i konfiguracji.

Bitdefender Photon™
Ta innowacyjna, ekskluzywna technologia pomaga Bitdefender Internet Security 2019 zoptymalizować konfigurację narzędzi Twojego systemu tak, aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić jego wydajność i działanie.

Integracja Chmury
Skanowanie w chmurze ma zerowy wpływ na Twoje lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność Twojego systemu pozostają nienaruszone. Twoje pliki zawsze pozostaną prywatne: my skanujemy tylko sygnatury Twoich danych, nie ich zawartość – Twoje dane nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurze.

Tryb Pracy, Filmu i Gry
Bitdefender Total Security 2019 wie kiedy grasz, pracujesz czy oglądasz film, więc nie przeszkadza Ci wtedy niepotrzebnymi prośbami. Dzięki temu Ty możesz się skupić na tym, co ważne. W zależności od tego, co robisz na swoim komputerze, Bitdefender tymczasowo zatrzymuje wyskakujące okna, koryguje ustawienia wizualne i wstrzymuje nieistotne czynności w tle, pozwalając Ci cieszyć się swoim urządzeniem.

Tryb Oszczędzania Baterii
Ta użyteczna, inteligentna funkcja pozwala oszczędzać baterię w laptopach i tabletach zmieniając ustawienia systemu takie jak wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.

Prywatność

Zero zmartwień i szybkie działanie online
Rób zakupy i korzystaj z bankowości internetowej z unikalnej, dedykowanej przeglądarki, która zabezpiecza twoje transakcje i zapobiega oszustwom. Bitdefender Safepay może teraz również automatycznie wypełnić pola do płatności danymi Twojej karty kredytowej.

Asystent Rodzica – ULEPSZONY
Z Asystentem Rodzica możesz chronić swoje dzieci dyskretnie kontrolując ich działalność w Internecie. Filtruj nieodpowiednie treści i kontroluj czas online dla każdego z kont swoich dzieci. Zaloguj się do konta Bitdefender Central i z dowolnego miejsca śledź lokalizację swoich dzieci lub ich działania.

Zapora Prywatności - ULEPSZONA
Z Bitdefender Internet Security 2019 zyskujesz dodatkową warstwę ochrony, dzięki której Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami i szpiegowaniem danych.

Ochrona na Portalach Społecznościowych
Zabezpiecz się przed złośliwymi linkami, które atakują Cię podczas korzystania z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Pinterest itp.

Menedżer Haseł - ULEPSZONY
Przechowuj swoje hasła, informacje o karcie kredytowej i inne poufne dane w bezpiecznym repozytorium i miej do nich łatwy dostęp za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Menedżer haseł daje Ci możliwość automatycznego wypełniania formularzy online i może również polecić bezpieczne hasła.

Niszczarka Plików - ULEPSZONA
Użyj tego narzędzia kiedy chcesz skasować plik na dobre i nie pozostawić żadnych śladów, że kiedykolwiek istniał na Twoim komputerze. Dla szybszego i łatwiejszego użytkowania, Niszczarka Plików umożliwia teraz wyszukiwanie największych plików w systemie i filtrowanie ich według typu.

Bitdefender Autopilot™
To czysta wolność: włącz Autopilota, a ochrona zacznie działać sama, bezproblemowo. Bez wyskakujących okienek, okien dialogowych i setek opcji do przejścia będziesz mógł skupić się na pracy i zabawie.

Skanowanie Luk - ULEPSZONE
Wystarczy jedno kliknięcie, aby Bitdefender wyszukał luki i dziury bezpieczeństwa w Twoim systemie. Bitdefender pomoże Ci naprawić problemy z przestarzałym i wrażliwym oprogramowaniem oraz potencjalnie niebezpiecznymi ustawieniami systemu.

Wybierz najlepszą ochronę iBądź spokojny.

Ciągłe aktualizowanie

Bitdefender Internet Security 2019 został stworzony, aby chronić Cię przed najbardziej zaawansowanymi cyber-zagrożeniami na świecie. Wszystkie produkty Bitdefender podlegają ciągłym aktualizacjom, które wzbogacają je o nowe funkcje, ulepszają i upraszczają instalowanie rozwiązań Bitdefender.

Stała ochrona

Nasza usługa stałej ochrony* oszczędza Twój czas i wysiłek oraz zmniejsza ryzyko infekcji dzięki automatycznemu odnowieniu subskrypcji. Jest to bezproblemowy sposób na wyeliminowanie ewentualnych problemów z wygaśnięciem ochrony między okresami subskrypcji. Dzięki temu rozwiązaniu możesz być spokojny, bo Twoje urządzenia, pliki i Twoja tożsamość są pod stałą ochroną.

* Stała ochrona jest usługą, którą w każdej chwili możesz wyłączyć.

 

Wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania systemowe

⦁ System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 oraz Windows 10
⦁ Procesor: Dual Core 1,6 GHz
⦁ Dostępna wolna przestrzeń na dysku twardym: 1,5 GB
⦁ Pamięć (RAM): 1 GB

Rekomendowane wymagania systemowe

⦁ System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1
lub Windows 10
⦁ Procesor: Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub jego odpowiednik
⦁ Dostępna wolna przestrzeń na dysku twardym: 2 GB
⦁ Pamięć (RAM): 2 GB

Wymagania programowe 
⦁ Internet Explorer wersja 10 lub nowsza 
⦁ Microsoft Edge 40 lub wyższa
⦁ Mozilla Firefox 51 lub wyższa
⦁ Google Chrome 34 i wyższa
⦁ Thunderbird 14 lub nowszy 
⦁  Outlook 2007, 2010, 2013, 2016
 

Konsola zarządzania:

Wystarczy jedno konto, aby wszystkie Twoje urządzenia były bezpieczne. 

Zaloguj się do swojego unikalnego konta Bitdefender Central, aby łatwo zainstalować oraz zarządzać swoim rozwiązaniem bezpieczeństwa.

Pobierz, zainstaluj i zarządzaj swoim rozwiązaniem bezpieczeństwa z jednego miejsca.

Zdalnie wykonuj skanowanie i optymalizacje.

 

Kliknij tutaj i zaloguj się do Bitdefender Central   lub   Klikij tutaj i utwórz konto w Bitdefender Central

 

JEDNO KONTO CHRONI WSZYSTKO, CO JEST DLA CIEBIE WAŻNE

Pobierz, zainstaluj i zarządzaj swoim bezpieczeństwem z jednego miejsca

Zdalnie wykonuj skanowanie oraz optymalizację.

 

Kliknij tutaj i pobierz 30-dniową wersję testową BitDefender Internet Security 2019

UWAGA! Zakupiony klucz zostanie wysłany na Państwa adres mailowy podany przy zamówieniu/rejestracji.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl