Bestsellery
Friends (How You Doin'?) - wycieraczka
Friends (How You Doin'?) - wycieraczka
93,19 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bitdefender Total Security 2019 (ochrona dla urządzeń z systemem Windows, Mac OS, iOS i Android) - PROMOCJA - 20 % rabatu do końca marca 2019 r.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 281,67 zł 281.67
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bitdefender Total Security 2019 (ochrona dla urządzeń z systemem Windows, Mac OS, iOS i Android)

PROMOCJA - 20% rabatu - do 31.03.2019 przy zakupie nowej licencji.

Realizacja kuponu - Przy realizacji zamówienia należy wpisać kod BIT

 • Zoptymalizowana prędkość i wydajność na wielu platformach
 • Wielowarstwowa ochrona zabezpiecza Twoje pliki
 • Większa prywatność z Ochroną Kamery Internetowej NOWOŚĆ
 • Bezkonkurencyjne wykrywanie złośliwego oprogramowania
 • Pełna Ochrona dla wielu systemów Windows, Mac OS, iOS i Android

Nagradzany za najlepszą wykrywalność

5 LAT Z RZĘDU

W naszych laboratoriach pracujemy nad najbardziej zaawansowanymi na świecie technologiami, aby dostarczyć naszym użytkownikom najlepszą ochronę antywirusową, dzięki czemu zdobywamy najwyższe wyniki w testach przeprowadzonych przez ekspertów.

Bitdefender to nr 1 w Europie i Ameryce Północnej. Każdego roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa, co jest potwierdzone ochroną ponad 500 milionów punktów końcowych na całym świecie.

          

 

Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware

Bitdefender Total Security 2019 zapewnia wielowarstwową ochronę przed ransomware. Wykrywa zagrożenia na podstawie ich zachowań, zapobiegając infekcjom i chroniąc najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem ransomware. Dzięki Bitdefender Total Security 2019 możesz przestać martwić się utratą danych i pieniędzy, i zacząć cieszyć się życiem oraz swoimi urządzeniami.

 • Zaawansowana ochrona przeciw zagrożeniom
 • Moduł ochrony przeciw ransomware

Ochrona dla systemów Windows, Mac OS, iOS i Android

Bitdefender Total Security 2019 zapewnia pełną ochronę dla wielu systemów operacyjnych.

WINDOWS

Ochrona

- Pełna ochrona danych
- Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami - NOWOŚĆ
- Wielowarstwowa Ochrona Ransom-ware- ULEPSZONA
- Anty-Phishing
- Anty-Fraud
- Bezpieczne pliki
- Tryb ratunkowy
- Moduł antykradzieżowy

Wydajność

- Bitdefender Autopilot ™
- Bitdefender Photon ™
- Tryb oszczędzania baterii
- Integracja z chmurą
- Tryby gry, filmu i pracy

Prywatność

- Menedżer haseł
- Ocena podatności
- Ochrona Kamery Internetowej - NOWOŚĆ
- Bezpieczna Bankowość Online
- Asystent rodzica - ULEPSZONY
- Niszczarka plików - ULEPSZONA
- Ochrona na portalach społecznościowych
- Zapora prywatności - ULEPSZONA
- Skanowanie luk - ULEPSZONY
- Menadżer Haseł - ULEPSZONY

 

MAC

Ochrona

- Wykrywanie Malware PC
- Ochrona Time Machine
- Ochrona przed Adware
- Bezpieczne przeglądanie- NOWOŚĆ

Wydajność

- Bitdefender Autopilot ™
- Ultra szybkie skanowanie
- Ochrona oparta na chmurze 24/7

Prywatność

- Asystent rodzica - NOWOŚĆ
- Bezpieczne pliki
- Anty-Phising

 

ANDROID

Ochrona

- Skanowanie na żądanie i skan przy instalacji
- Ochrona sieci
- WearOn

Wydajność

- Bitdefender Autopilot ™
- Bitdefender Photon ™
- Tryb oszczędzania baterii i większej wydajności
- Szybkość bez obciążenia

Prywatność

- Doradca Prywatności
- Blokada Aplikacji
- Prywatność Konta - NOWOŚĆ
- Moduł anty-kradzieżowy
- Asystent rodzica - ULEPSZONY

 

iOS

- Prywatność konta - NOWOŚĆ
- Moduł Anty-Kradzieżowy - NOWOŚĆ
- Asystent rodzica - NOWOŚĆ

 

Poznaj wyjątkowe funkcjonalności

WINDOWS

Ochrona

Pełna Ochrona Danych
Pełna kontrola dzięki najbardziej wydajnej ochronie antywirusowej. Bitdefender Total Security 2019 zwalcza wszystkie zagrożenia - wirusy, robaki, trojany, ransomware, exploity zero-day, rootkity i spyware. Twoje dane i Twoja prywatność są w dobrych rękach.

Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami – NOWOŚĆ
Bitdefender Total Security 2019 wykorzystuje innowacyjną technikę wykrywania behawioralnego, aby uważnie monitorować uruchomione aplikacje. Po wykryciu podejrzanych aktywności natychmiast reaguje, zapobiegając infekcjom.

Ochrona Kamery Internetowej- NOWOŚĆ
Chroń swoją prywatność i zapobiegaj włamaniom do Twojej kamery internetowej. Ochrona Kamery Internetowej informuje Cię, gdy aplikacje starają się uzyskać dostęp do kamery internetowej i pozwala Ci zablokować nieupoważniony dostęp.

Wielowarstwowa Ochrona przed Ransomware – ULEPSZONE
Możesz umieścić poufne dokumenty pod wieloma warstwami ochrony, dzięki czemu będą zabezpieczone przed złośliwymi programami szyfrującymi, które wymagają okupu za odzyskanie osobistych plików.

Anti-Phishing
Bitdefender Total Security 2019 sprawdza i blokuje strony, które podszywają się pod oryginalne po to, aby ukraść Twoje dane finansowe takie jak: hasła czy numery kart kredytowych.

Anti-Fraud
Nasz zaawansowany system filtrowania ostrzega Cię, gdy odwiedzasz strony, które mogą próbować Cię oszukać, takie jak kasyna, strony pornograficzne, propozycje pożyczek pieniężnych itp.

Bezpieczne Pliki – NOWOŚĆ
Z Bezpiecznymi Plikami Bitdefender możesz zapobiegać nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach. Wystarczy, że dodasz foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie je chronił przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, którym naprawdę ufasz będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych Plików.

Bezpieczne Przeglądanie
Zanim klikniesz link, dowiedz się, czy Twoje wyniki wyszukiwania są bezpieczne. Bitdefender Total Security 2018 blokuje znane niebezpieczne połączenia.

Tryb Ratunkowy
Niektóre zaawansowane wirusy, takie jak rootkity, muszą być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Kiedy Bitdefender wykrywa tego typu zagrożenia, restartuje komputer w trybie ratunkowym, w celu wyczyszczenia i przywrócenia sprawności Twojego systemu.

Moduł Antykradzieżowy
Bitdefender Total Security 2019 zawiera narzędzia skutecznie zapobiegające utracie i kradzieży Twojego laptopa lub tabletu z systemem Windows. Za pośrednictwem swojego konta internetowego Bitdefender Central masz zdalny dostęp do swoich urządzeń z dowolnego miejsca na świecie.

Wydajność

Bitdefender Autopilot™
Raz włączony Autopilot będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo w wirtualnym świecie. Podejmie za Ciebie najlepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Już nie musisz przejmować się męczącymi oknami dialogowym czy wyskakującymi informacjami. Zapomnij o ustawieniach i konfiguracji.

Bitdefender Photon™
Ta innowacyjna, ekskluzywna technologia pomaga Bitdefender Total Security 2018 zoptymalizować konfigurację narzędzi Twojego systemu tak, aby zaoszczędzić zasoby informatyczne oraz poprawić jego wydajność i działanie.

Integracja Chmury
Skanowanie w chmurze ma zerowy wpływ na Twoje lokalne zasoby, co oznacza, że prędkość i wydajność Twojego systemu pozostają nienaruszone. Twoje pliki zawsze pozostaną prywatne: my skanujemy tylko sygnatury Twoich danych, nie ich zawartość – Twoje dane nigdy nie będą przesyłane i przechowywane w chmurze.

Tryb Pracy, Filmu i Gry
Bitdefender Total Security 2019 wie kiedy grasz, pracujesz czy oglądasz film, więc nie przeszkadza Ci wtedy niepotrzebnymi prośbami. Dzięki temu Ty możesz się skupić na tym, co ważne. W zależności od tego, co robisz na swoim komputerze, Bitdefender tymczasowo zatrzymuje wyskakujące okna, koryguje ustawienia wizualne i wstrzymuje nieistotne czynności w tle, pozwalając Ci cieszyć się swoim urządzeniem.

Tryb Oszczędzania Baterii
Ta użyteczna, inteligentna funkcja pozwala oszczędzać baterię w laptopach i tabletach zmieniając ustawienia systemu takie jak wyświetlacz, system chłodzenia, aktualizacje systemu czy połączenia Bluetooth.

Prywatność

Zero zmartwień i szybkie działanie online
Rób zakupy i korzystaj z bankowości internetowej z unikalnej, dedykowanej przeglądarki, która zabezpiecza twoje transakcje i zapobiega oszustwom. Bitdefender Safepay może teraz również automatycznie wypełnić pola do płatności danymi Twojej karty kredytowej.

Asystent Rodzica – ULEPSZONY
Z Asystentem Rodzica możesz chronić swoje dzieci dyskretnie kontrolując ich działalność w Internecie. Filtruj nieodpowiednie treści i kontroluj czas online dla każdego z kont swoich dzieci. Zaloguj się do konta Bitdefender Central i z dowolnego miejsca śledź lokalizację swoich dzieci lub ich działania.

Zapora Prywatności - ULEPSZONA
Z Bitdefender Total Security 2019 zyskujesz dodatkową warstwę ochrony, dzięki której Twoje dane osobowe są bezpieczne przed hakerami i szpiegowaniem danych.

Ochrona na Portalach Społecznościowych
Zabezpiecz się przed złośliwymi linkami, które atakują Cię podczas korzystania z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Pinterest itp.

Menedżer Haseł - ULEPSZONY
Przechowuj swoje hasła, informacje o karcie kredytowej i inne poufne dane w bezpiecznym repozytorium i miej do nich łatwy dostęp za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Menedżer haseł daje Ci możliwość automatycznego wypełniania formularzy online i może również polecić bezpieczne hasła.

Niszczarka Plików - ULEPSZONA
Użyj tego narzędzia kiedy chcesz skasować plik na dobre i nie pozostawić żadnych śladów, że kiedykolwiek istniał na Twoim komputerze. Dla szybszego i łatwiejszego użytkowania, Niszczarka Plików umożliwia teraz wyszukiwanie największych plików w systemie i filtrowanie ich według typu.

Bitdefender Autopilot™
To czysta wolność: włącz Autopilota, a ochrona zacznie działać sama, bezproblemowo. Bez wyskakujących okienek, okien dialogowych i setek opcji do przejścia będziesz mógł skupić się na pracy i zabawie.

Skanowanie Luk - ULEPSZONE
Wystarczy jedno kliknięcie, aby Bitdefender wyszukał luki i dziury bezpieczeństwa w Twoim systemie. Bitdefender pomoże Ci naprawić problemy z przestarzałym i wrażliwym oprogramowaniem oraz potencjalnie niebezpiecznymi ustawieniami systemu.

 

MAC

Ochrona
Bezpieczne Pliki – ULEPSZONE
Z Bezpiecznymi Plikami Bitdefender możesz zapobiegać nieautoryzowanym zmianom w swoich najważniejszych plikach. Wystarczy, że dodasz foldery do listy obserwacyjnej, a Bitdefender będzie je chronił przed ransomware i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, którym naprawdę ufasz będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych Plików.

Time Machine Protection
Tworzenie kopii zapasowych z Time Machine pomoże Ci uchronić się przed atakami ransomware – niezwykle groźnym złośliwym oprogramowaniem, które szyfruje Twoje cenne pliki takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, sprawiając, że stają się one bezużyteczne. Dzięki Time Machine możesz przywrócić swoje pliki bez konieczności płacenia okupu. Z Time Machine Protection masz przewagę nad złośliwym oprogramowaniem, które będzie chciało zaszyfrować lub zniszczyć Twoje kopie zapasowe.

Ochrona przed Adware
Nikt nie lubi wszechobecnych reklam pojawiających się w przeglądarce. Komputery Mac też mogą być atakowane przez natrętne programy adware, które rozpraszają i denerwują. Bitdefender wykrywa i eliminuje adware, złośliwe oprogramowanie hijaker, niechciane paski narzędzi i inne dodatki przeglądarki instalowane bez Twojej zgody. A Ty możesz w pełni cieszyć się swoim urządzeniem.

Pełna Ochrona przed Malware
Nawet gdy Twój Mac jest chroniony przed złośliwym oprogramowaniem, to i tak może przekazać je innym użytkownikom PC. Bitdefender wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie skierowane nie tylko do komputerów Mac, ale także złośliwe treści przeznaczone dla systemu Windows. W ten sposób możesz być pewien, że pliki które przesyłasz innym są czyste.

Wydajność

Ultraszybkie Skanowanie

Bitdefender oferuje szybkie skanowanie i żelazną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, które nie spowalniają systemu. Jest szybki, precyzyjny, dyskretny i zapewnia najlepszą wykrywalność w branży.

Ochrona 24/7 z Bitdefender Autopilot™
Autopilot automatycznie zabezpieczy twojego Maca przed wszystkimi zagrożeniami, bez żadnych alertów, okien dialogowych i żądań. Wystarczy jeden przycisk. Moduł Autopilot zapewnia maksymalną ochronę bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność Twojego komputera.

Ochrona Oparta na Chmurze 24/7
Dzięki stałym aktualizacjom Bitdefender jest zawsze na bieżąco z nowymi zagrożeniami pojawiającymi się w Internecie. Używamy niesamowicie zaawansowanych technologii opartych na chmurze, aby wykryć oraz wyeliminować zagrożenia, niezależnie od miejsca, z którego pochodzą. Zapewniamy Ci natychmiastową ochronę. Bitdefender wykonuje całą ciężką pracę w chmurze, nie spowalniając w ten sposób działania Twojego systemu.

Prywatność

Anti-Phishing
Liczba Oszustw online cały czas rośnie, ale nasza zaawansowana ochrona pomoże Ci w prosty sposób zabezpieczyć się przed nimi. Anti-Phishing Bitdefender skanuje przeglądane strony internetowe i ostrzega Ciebię, gdy natkniesz się na próbę wyłudzenia danych.


Bezpieczne Przeglądanie
Bitdefender zapewnia ochronę przeglądania, w tym zakupów i bankowości online. Może również odfiltrować nieodpowiednie treści. Dzięki automatycznej ochronie nasz system sztucznej inteligencji skanuje linki jeszcze zanim je otworzysz.

Asystent Rodzica – NOWOŚĆ
Z Asystentem Rodzica możesz chronić swoje dzieci dyskretnie kontrolując ich działania w Internecie. Filtruj nieodpowiednie treści i kontroluj czas online dla każdego z kont swoich dzieci. Zaloguj się do konta Bitdefender Central i z dowolnego miejsca śledź lokalizację swoich dzieci lub ich działania.

 

ANDROID

Ochrona

Skanowanie Na żądanie i Skan przy instalacji
Skanuj swój telefon lub tablet z systemem Android kiedy tylko chcesz, aby upewnić się, że zainstalowane na nich aplikacje są bezpieczne. Moduł antywirusowy automatycznie skanuje każdą aplikację po instalacji i natychmiast informuje Cię gdy jest ona niebezpieczna.

Ochrona Sieci
Przeglądanie Internetu może być niebezpieczne, ale z Ochroną Androida nie masz się o co martwić. Bitdefender powiadomi Cię, jeśli strony, które przeglądasz zawierają malware, phishing lub podejrzaną zawartość.

WearOn
Rozszerz ochronę mobilną na swój smartwatch. Nie wiesz, gdzie jest Twój telefon? Użyj Android WearOn, a znajdziesz go bez problemu. WearOn ostrzega Cię również, gdy oddalasz się od swojego telefonu, więc już nie zapomnisz zabrać go ze sobą.

Wydajność

Oszczędzanie Baterii i Wydajności
Zaprojektowaliśmy Bitdefender tak, aby zapewnić Ci najbardziej skuteczną ochronę i efektywne zarządzanie energią. Większość pracy odbywa się w chmurze, przy minimalnym wpływie na zasoby i baterię Twojego urządzenia.

Szybkość bez obciążenia
Bitdefender jest niesamowicie potężny wobec złośliwego oprogramowania, a jednocześnie ma minimalny wpływ na zasoby Twojego telefonu. Dzięki temu wydajność Twojego urządzenia pozostaje nienaruszona. Skanowanie na żądanie obywa się błyskawiczne.

Prywatność

Doradca Prywatności
Mając do wyboru ogromną ilość aplikacji na telefon czy tablet, powinieneś wiedzieć jaki wpływ mają one na Twoje urządzenie i na Twoje dane. Czy można im ufać? Czy udostępniają Twoje prywatne informacje? Doradca prywatności monitoruje aplikacje i informuje Cię o tym co robią w tle, dzięki czemu zyskujesz nad nimi pełną kontrolę.

Blokada Aplikacji
Chroń swoje najbardziej poufne aplikacje, aby nikt nie miał dostępu do Twoich ustawień lub prywatnych informacji. Bitdefender umożliwia ochronę aplikacji za pomocą kodu PIN, stanowiącego dodatkową warstwę ochrony. Inteligentne Odblokowanie daje Ci bezpośredni dostęp do Twoich Aplikacji, pomijając kod PIN kiedy korzystasz z zaufanej sieci Wi-Fi.

Prywatność Konta – NOWOŚĆ
Teraz możesz sprawdzić czy próbowano naruszyć Twoje konta internetowe. Posiadając konta na wielu stronach czy w aplikacjach, ciężko jest zachować nad nimi kontrolę. Prywatność Konta informuje Cię, gdy Twoje poufne dane są zagrożone i pozwala Ci podjąć odpowiednie działania.

Anti-Theft /Moduł Antykradzieżowy
Dzięki Bitdefender Anti-Theft możesz zdalnie zlokalizować, zablokować, wyczyścić lub wysłać wiadomość na swoje urządzenia w przypadku utraty lub kradzieży. Twój telefon zrobi zdjęcie osobie, która bez Twojej wiedzy będzie próbowała uzyskać do niego dostęp, i wyśle je do Bitdefender Central.

Asystent Rodzica – ULEPSZONE
Z Asystentem Rodzica możesz chronić swoje dzieci dyskretnie kontrolując ich działania w Internecie. Możesz być spokojny, bo zawsze wiesz gdzie są Twoje dzieci – za pomocą aplikacji informują Cię, że dotarły na miejsce bezpiecznie. Chroń swoje dzieci przed niepokojącymi telefonami i SMSami.

 

Czy Chcesz Wystawiać Swoją Prywatność na Ryzyko?

Dla Bitdefender Total Security 2019 Twoja prywatność jest najważniejsza. Zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi osób trzecich do Twojej kamery internetowej.
Twoja kamera internetowa to świetny sposób, aby utrzymywać kontakt z przyjaciółmi lub rodziną. Ponieważ ma połączenie z Internetem, może być także podatna na włamania. Bądź w kontakcie z ochroną kamery - natychmiast otrzymaj powiadomienia, gdy aplikacje starają się korzystać z kamery internetowej i zablokuj je, jeśli nie mają dostępu do niej.

 

Konsola zarządzania:

Wystarczy jedno konto, aby wszystkie Twoje urządzenia były bezpieczne. 

Zaloguj się do swojego unikalnego konta Bitdefender Central, aby łatwo zainstalować oraz zarządzać swoim rozwiązaniem bezpieczeństwa.

Pobierz, zainstaluj i zarządzaj swoim rozwiązaniem bezpieczeństwa z jednego miejsca.

Zdalnie wykonuj skanowanie i optymalizacje. 

Kliknij tutaj i zaloguj się do Bitdefender Central   lub   Klikij tutaj i utwórz konto w Bitdefender Central

Kliknij tutaj i pobierz 30-dniową wersję testową Bitdefender Total Security 2019

UWAGA! Zakupiony klucz zostanie wysłany na Państwa adres mailowy podany przy zamówieniu/rejestracji.

 

JEDNO KONTO CHRONI WSZYSTKO, CO JEST DLA CIEBIE WAŻNE

 • Uruchom ochronę Bitdefender na swoich urządzeniach
 • Zarządzaj z poziomu przeglądarki i telefonu z systemem iOS lub Android
 • Natychmiast otrzymuj uaktualnienia
 • Uzyskaj dostęp do całodobowego wsparcia technicznego

Wybierz najlepszą ochronę iBądź spokojny.

Ciągłe aktualizowanie

Bitdefender Internet Security 2019 został stworzony, aby chronić Cię przed najbardziej zaawansowanymi cyber-zagrożeniami na świecie. Wszystkie produkty Bitdefender podlegają ciągłym aktualizacjom, które wzbogacają je o nowe funkcje, ulepszają i upraszczają instalowanie rozwiązań Bitdefender.

Stała ochrona

Nasza usługa stałej ochrony* oszczędza Twój czas i wysiłek oraz zmniejsza ryzyko infekcji dzięki automatycznemu odnowieniu subskrypcji. Jest to bezproblemowy sposób na wyeliminowanie ewentualnych problemów z wygaśnięciem ochrony między okresami subskrypcji. Dzięki temu rozwiązaniu możesz być spokojny, bo Twoje urządzenia, pliki i Twoja tożsamość są pod stałą ochroną.

* Stała ochrona jest usługą, którą w każdej chwili możesz wyłączyć.

 

Bezpieczeństwo Całej Rodziny

 • Z Asystentem Rodzica możesz chronić swoje dzieci dyskretnie kontrolując ich działania w Internecie na urządzeniach z Windows, Mac, iOS i Android.
 • Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami. Blokuj niepokojące połączenia telefoniczne i wiadomości SMS.
 • Z aplikacją Asystent Rodzica na urządzeniu mobilnym Twojego dziecka, zawsze wiesz gdzie się ono znajduje. Koniec stresu i zmartwień - wystarczy, że Twoje dziecko naciśnie przycisk w aplikacji, a będziesz wiedział, że dotarło do określonego miejsca całe i zdrowe. Gdy tylko Twoje dziecko opuści bezpieczny obszar, który dla niego ustaliłeś, zostaniesz o tym poinformowany.

 

Wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania systemowe WINDOWS

⦁ System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 oraz Windows 10
⦁ Procesor: Dual Core1,6 GHz
⦁ Dostępna wolna przestrzeń na dysku twardym: 1,5 GB
⦁ Pamięć (RAM): 1 GB

Rekomendowane wymagania systemowe WINDOWS

⦁ System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
⦁ Procesor: Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub jego odpowiednik
⦁ Dostępna wolna przestrzeń na dysku twardym: 2 GB
⦁ Pamięć (RAM): 2 GB

Wymagania programowe

⦁ Internet Explorer wersja 10 lub nowsza
⦁ Microsoft Edge 40 lub wyższa
⦁ Mozilla Firefox 51 lub wyższa
⦁ Google Chrome 34 i wyższa
⦁ Skype 6.3 lub nowszy

Minimalne wymagania systemowe  ANDROID

⦁ Android 4.0 lub nowszy
⦁ Aktywne połączenie internetowe

Wymagania programowe ANDROID

⦁ Domyślna przeglądarka Android
⦁ Google Chrome

Minimalne wymagania MAC
Macintosh, oparty na architekturze Intela, wyposażony w jeden z następujących systemów operacyjnych:
⦁ Mac OS X Mavericks (10.9.5)
⦁ Mac OS X Yosemite (10.10.5lub nowszy)
⦁ Mac OS X El Capitan (10.1.6)
⦁ Mac OS Sierra (10.12)
⦁ Dostępna wolna przestrzeń na dysku twardym: 600 MB
⦁ Pamięć (RAM): 1 GB
⦁ Aktywne połączenie internetowe

Wymagania programowe iOS

⦁ iOS 9 i nowszy
⦁ Aktywne połączenie internetowe

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl